תגלית –ניהול סיכונים ופתרונות מידע

תגלית –ניהול סיכונים ופתרונות מידע

שירותי חוקר פרטי - תגלית המשרד מספק שירותי חקירות בישראל, כולל שירותי חקירות בתל אביב והמרכז, בצפון הארץ, בדרומה וכן שירותי חקירות מחוץ לישראל. ותק: "תגלית ניהול סיכונים ופתרונות מידע" הינו משרד חקירות אשר פועל מזה 19 שנים ומספק שירותים למגוון רחב של לקוחות. בעלים: המשרד בבעלות גיא בן יוסף - דור שני למשפחת חוקרים פרטיים בישראל.

  מכון טל- משרד חקירות ומכון פוליגרף

  מכון טל- משרד חקירות ומכון פוליגרף

  "מכון טל" הוקם ע"י יניב טל, לשעבר ראש מחלקת חקירות במשטרת ישראל. יניב טל שירת כ-18 שנה במשטרת ישראל ומילא שורה ארוכה של תפקידים בתחום הבילוש והחקירות

   טייגר שליחויות ומסירות בצפון

   טייגר שליחויות ומסירות בצפון

   חברה למסירות משפטיות באזור הצפון, שליחויות דואר ושירותים לעורכי דין . שירות אישי,זמינות מיידית ומחירים נוחים.

    מכון אור- פוליגרף

    מכון אור- פוליגרף

    המנהל והבעלים של מכון אור ,רועי ריקלין הינו בודק פוליגרף מוסמך, גרפולוג, מגשר, חוקר פרטי, קב"ט ומרצה בנושא ביטחון ומודיעין במכללות שונות. בעל יכולת אבחון גבוהה מניסיון רב שנים בניהול מאות רבות של עובדים במגזר העסקי מכל המגזרים דרך קבלתם, הכשרתם וסיום ההתקשרות . שירות צבאי – שייטת 13 רס"ן במילואים. במכון אור מועסקים אנשי מקצוע מהטובים בתחומם.

     עו

     עו"ד זייד מנסור - דיני נזיקין ומשפחה

     המשרד מייצג תובעים/נפגעים בלבד, בגין תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ותביעות על פי פוליסות. הטיפול כולל הופעות בבתי משפט ובוועדות רפואיות במוסד לביטוח לאומי.המשרד עוסק בתביעות מזונות ילדים ואישה, אחזקת ילדים ומשמורת, פירוק שיתוף, אבהות, הכנת צוואות ובקשות לצווי ירושה. המשרד מייצג הן חייבים והן זוכים בתיקי הוצאה לפועל כולל הופעות בפני רשמי ההוצאה לפועל.

      דעי חקירות - משרד חקירות פרטיות

      דעי חקירות - משרד חקירות פרטיות

      דעי חקירות הינו משרד לחקירות פרטיות ומעקבים. בעל רישיון מטעם משרד המשפטים לניהול משרד חקירות, חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל. שמעון דעי בעלי המשרד הינו חוקר ותיק ומיומן, עוסק בתחום החקירות והמעקבים מזה כ-20 שנים. בשנים אלו, עסק בחקירות שונות ומגוונות ובניהן חקירות מיוחדות ומעקבים במגזר בפרטי והן במגזר העסקי . חקירות אישות, מעקבים, בגידות, יעוץ ראשוני ללא עלות , נבדק ע"י האתר

       י.ל חקירות פרטיות - משרד חקירות פרטיות

       י.ל חקירות פרטיות - משרד חקירות פרטיות

       י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי – חוקר פרטי , הוא משרד חקירות בעל ניסיון רב במגוון שיטות חקירה ובהן חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות בחו”ל, איתור אנשים ועוד. חקירות כלכליות ברמה אחרת, כל סוגי החקירות, יעוץ ראשוני ללא עלות ,נבדק ע"י האתר

        דלתא – פוליגרף ומהימנות עובדים

        דלתא – פוליגרף ומהימנות עובדים

        דלתא מספקת שירות מקצועי ואפקטיבי תחת קורת גג אחת ללקוחות במגזר העסקי, ארגונים וחברות תוך שימת דגש על מענה התואם את צרכי הלקוח המשתנים.  דלתא מציעה קשת פתרונות אבחון מידע ופוליגרף. דובר בשפה הרוסית.

         קאופמן חקירות - משרד חקירות פרטיות

         קאופמן חקירות - משרד חקירות פרטיות

         קאופמן חקירות הוא משרד חקירות ותיק ומנוסה העוסק בתחום מאז 1986. חוקרינו פרוסים בכל רחבי הארץ, כולל מזרח ירושלים ושטחי המגזר הערבי.

          שמיר חקירות - משרד חקירות פרטיות

          שמיר חקירות - משרד חקירות פרטיות

          משרד שמיר חקירות פועל במקצועיות ותוך מתן דגש על שירות המותאם אישית לצרכיי לקוחותיו. אנו שמים בראש סדר העדיפויות כל משימה של חקירה ומעקב. משרדינו מונה צוות של חוקרים פרטיים מוסמכים ומיומנים, שכולם בוגרי מסגרות ביטחוניות שונות (שירות בטחון משטרה ומוסד) וכמו כן רשומים כחברים בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל.

           מ.ח.א משרד חקירות פרטיות

           מ.ח.א משרד חקירות פרטיות

           משרדינו נוסד בשנת 1964 והוא מהמובילים בארץ. למשרד נסיון מוכח בחקירות הם בארץ והן בחו״ל, לרבות, מעקבים, חקירות סמויות , מודיעין עיסקי וריגול תעשייתי. אנו מתמחים בתיקי גירושין, איתור חשבונות בנק ״סודיים״, איתור נכסים וכספים. אנו משרתים לקוחות פרטים, חברות גדולות במשק ,גופים ציבוריים ומשרדים ממשלתיים. האני מאמין שלנו הוא לספק לכל הלקוחות שירות מקצועי ואמין, בדגש על שמירת סודיות מלאה.

            spystore - חנות למוצרי בילוש

            spystore - חנות למוצרי בילוש

            חנות מקצועית למכירה, הרכבה ויצור מוצרי בילוש, שנים רבות של ניסיון וידע בתחום הבילוש והחקירות בישראל מספקים מוצרים איכותיים ביותר לתיעוד, מעקב, האזנה, צילום סמוי וגלוי וכו'.

             עופר צ.ח.מ חקירות - משרד חקירות פרטיות

             עופר צ.ח.מ חקירות - משרד חקירות פרטיות

             עופר חקירות - הינו משרד חקירות בניהולו של עופר קנטורוביץ. משרדנו עוסק בתחום החקירות והמעקבים. עופר – הינו חוקר פרטי בתחום ובעל רישיון "חוקר פרטי" של משרד המשפטים, בעברו שירת כסגן-ניצב במשטרת ישראל ופיקד על מספר תחנות משטרה ושימש כסגן מפקד מרחב, לעופר ניסיון רב בתחום החקירות, המודיעין והעיקוב, משרדנו מתמחה במעקבים וחקירות, הן עבור לקוחות עסקיים והן עבור לקוחות פרטיים

              JB חקירות- משרד חקירות פרטיות

              JB חקירות- משרד חקירות פרטיות

              ג'אנה בראמי חוקרת בעלת ניסיון של כ- 15 שנה בתחום החקירות, בעלת רישיון משרד מטעם משרד המשפטים. עוסקת במעקבים, חקירות ביטוח, חקירות כלכליות, חקירות בכיסוי ודיבוב, איסוף מידע ואיתורים בארץ ובח'ול. שירות אמין, מקצועי ודיסקרטי בשפות עברית ורוסית. במשרד צוות חוקרים מנוסה בתחום מעקבי האישות, חקירות הביטוח והכלכליות.

               אלדד מירון- מכון לתשאולים ובדיקות פוליגרף

               אלדד מירון- מכון לתשאולים ובדיקות פוליגרף

               המכון הוקם על ידי אלדד מירון. ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בחקירות ובדיקות פוליגרף במגזר הממלכתי והאזרחי. ראש יחידת הפוליגרף לשעבר במשרד ראש הממשלה,  מנהל לשעבר של בית הספר לבודקי הפוליגרף הממלכתיים במשרד ראש הממשלה. המכון מבצע תחקורים ובדיקות מכל הסוגים ובכל התחומים במגוון שפות (ערבית אנגלית עברית ספרדית). אפשרות לבצוע הבדיקות גם במקום העסק. זמינות מהירה ושירות אדיב מקצועי ומדויק.

                דים חקירות ומודיעין עסקי - משרד חקירות פרטיות

                דים חקירות ומודיעין עסקי - משרד חקירות פרטיות

                "ד.י.ם חקירות ומודיעין עסקי" פועלת כחברת בת של חברת החקירות "בטיחות אנוש", אשר קיימת מזה כ -27 שנים. החברה מונה כ-60 עובדים ובהם חוקרים, עוקבים, מומחים בתחומים שונים ואנשי מטה. חברת האם נחשבת לחברה מובילה בארץ בתחום החקירות. חקירות אישות, מעקבים ומידע, יעוץ ראשוני ללא עלות נבדק ע"י האתר

                 סמולקין שירותי חקירות

                 סמולקין שירותי חקירות

                 סמולקין ודים הינו חוקר פרטי בעל רישיון מטעם משרד המשפטים וחבר לשכת החוקרים הפרטיים בישראל. מציע שרות אמין, מקצועי ודיסקרטי בשפות עברית ורוסית.

                  חוקר פרטי בצפון

                  אנשים שחשוב להם לבסס אמון ויחסים הוגנים בתוך מערכת ותוך כדי כך לחשוף תרמיות והונאות בזמן, שוקלים לפנות אל חוקר פרטי בצפון במידה והם גרים באזור זה. חיים של אנשים יכולים להיות תלויים ועומדים על אמון הדדי וקשרים תקינים והוגנים, בין אם זה חברה גדולה או אפילו בתוך חיי זוגיות. כל מבנה חברתי או עסקי עלול ליפול בגלל אי אמון שנובע ממעשי נוכלות, הונאה וניצול צדדים חלשים. לכן, אם רוצים לחשוף את האמת ולשפוך אור במקרים בהם עולים חשדות כנגד אי מי מהאנשים שאתם נמצאים בחברתם ועלולים להסב לכם נזק כזה או אחר, משרד חקירות פרטי יכול לסייע לכם. באתר פורטל החוקרים של ישראל תוכלו למצוא חוקר פרטי בצפון או בכל מקום בארץ בהתאם למיקומכם ואופי הפנייה.

                  מה השירותים הניתנים אצל חוקר פרטי בצפון?

                  משרד חקירות מעניק ללקוחותיו סל שירותים רחב ומקצועי שמתמקד במגוון של תרחישים שונים ומשונים. לכל סיטואציה ימונה צוות של חקירה מקצועי ומיומן היודע לטפל בכל מקרה ולחשוף שחיתויות, חריגות מהנורמה, התנהגויות שאינן הולמות וכל מה שיכול להסב נזק כלכלי לחברה או נזק אישי בתוך חיי המשפחה. משרד חקירות פרטי מעניק בין היתר את השירותים הבאים:

                  – שירותי פוליגרף וחקירה פרונטלית– לפעמים נדרש לשמוע מהגורמים החשודים מה יש להם לומר בנושא עליהם הם מתוחקרים. למשל, ארגון שרוצה להכניס לשורותיו מועמד לתפקיד רגיש וחיוני. משרד חקירות יכול לבצע חקירה פרונטלית או לעשות בידוק פוליגרף ולעלות על שקרים או חצאי אמתויות.

                  – יכולה דליית מידע מקצועית – משרד חקירות אוסף כל פרט של מידע שיכול להיות רלוונטי לחקירה ובונה מאותם פרטים תמונה מלאה על החשדות והמעורבים בהם. הם יכולים לעשות בדיקה מקיפה על כל אחד מהגורמים ולחקור אחר העבר או פרטים אישיים אחרים.

                  – צוות ריגול ומעקב – במידה וחשדתם באנשים מסוימים כי הם מתנהגים אחרת מבדרך כלל, או אם עולה חשד במקום העבודה שמידע רגיש הודלף החוצה. תוכלו להורות לצוות ריגול ומעקב שיבדוק אחר תנועות ופעולות של אותם אנשים מחוץ לטווח הראיה שלכם ולגלות אם מישהו זומם משהו.

                  חוקר פרטי בצפון – שירות מקצועי ואדיב עם דיסקרטיות מובטחת

                  אם אתם רוצים לחשוף את האמת ולשמור על האינטרס הביטחוני שלכם, חוקר פרטי זה התשובה. עם מאגר של מאות חוקרים פרטיים רשומים ומיומנים מכל רחבי הארץ, פורטל החוקרים הפרטיים של ישראל זה אתר המאגד אליו את הטובים ביותר. שם תוכלו למצוא תשובה לשאלות שלכם ולצאת בראש נקי מהעסק.

                  משרד חקירות בצפון

                  כל מי שהפרטיות שלו נחוצה וחשובה לו ישקול לפנות אל משרד חקירות בצפון שיתן מענה לכל הצרכים הביטחוניים והאישיים שלו. הקשרים בין אנשים וההשלכות שלהם על החיים והקריירה עלולים להיות מופרים כאשר קיים איום פנימי מבית או מבחוץ, וזה עלול לגבות מחיר אישי וכספי כבד. בגידות בין בני זוג הן דבר מכוער ותופעה נוראה של חוסר אמון שפוגעת מדי שנה באלפי אנשים, וגילוי מוקדם של זה יכול לחסוך לא מעט צער ונזק נלווים. במקרים כאלה ואחרים אנשים נוטים לשכור את שירותיו של משרד חקירות בצפון במידה ואתם גרים באזור זה. דרך פורטל החוקרים הפרטיים בישראל שבכתובת http://hokrim-il.co.il/ תוכלו להשיג משרדי חקירות באזור הצפון וכן בשאר הארץ.

                  למה להזמין את השירות של משרד חקירות בצפון?

                  לעיתים אנשים שואלים את עצמכם כיצד לתקן סכסוך או לטפל בחשדות שעולים בהם כלפי אנשים אחרים שנמצאים תחת סמכותם בחברה או הארגון בהם הם עובדים. הם מתלבטים האם זה יהיה טוב לערב גורם בילוש מקצועי ומנוסה כדי לעשות סדר ולהגיע לחקר האמת. מסתבר שלא מעט חברות, ארגונים, גופים גדולים ואף לקוחות בודדים בוחרים לפנות אל משרדי חקירות בשל שיקולים של שמירה על האינטרס של החברה מבחינה כלכלית, תדמיתית וביטחונית.

                  – ביצוע של חקירות ברמה בינלאומית – משרד חקירות פה בארץ יכול לעלות על תרמית המופנה כנגדכם גם אם היא פועלת מחוץ לגבולות המדינה. זה קורה בעיקר במגזר העסקי לרוב.

                  – ביצוע מעקבים אחר אנשים שאמונם מוטל בספק– מעקב אחר בן או בת זוג שחשודים בהפרת אמונים ובבגידה, או אפילו לקוח של חברה לביטוח המשקר בנוגע למצבו הרפואי רק כדי שיוכל "לעקוץ" את החברה ולזכות בפיצויים ובכספי הביטוח, אלו דברים שחוקר פרטי יכול לעלות עליהם.

                  – דליית מידע וחקירה מודיעינית– איסוף רמזים, פרטי מידע וקצוות חוטים על מנת להרכיב תמונת פאזל שלמה מהווים רק חלק משגרת היומיום של משרד חקירות פרטיות. זוהי הרי עבודתם.

                  בניית אתרים בוורדפרס