אייל חתוכה-שרותי מידע וחקירות

אייל חתוכה-שרותי מידע וחקירות

אייל חתוכה הוא חוקר פרטי בעל ניסיון רב במתן שירותי חקירה ומידע יסייע לכם להגיע לחקר האמת. בשנת 1988 הקים את משרד החקירות חתוכה אייל – חקירות פרטיות ומבצעים מיוחדים, וסייע ללקוחותיו בתחומים רבים, ביניהם: מעמד אישי, חקירות-כלכליות ומסחריות, בדיקות פוליגרף, חקירות בחו"ל ועוד.

משרדו של אייל חתוכה מציע לכם 3 יתרונות עיקריים, כולל:

  • אמינות ודיסקרטיות – מעל לכל!
  • שירות 24 שעות ביממה
  • צוות חוקרים מקצועיים וקבועים, מורשים מטעם משרד המשפטים

אודות אייל חתוכה

לאייל ניסיון עשיר בתחום החקירות והמודיעין. בין השנים 2001 ועד 2006 ניהל את אגף המודיעין של הרשות לפיקוח חקלאי, ועזר במניעת הברחת ביצים מתחומי הרשות הפלסטינית לתחומי הארץ. הוא הקים צוות ומערך מודיעיני, שהיה אחראי על מעקב אחר מבריחי ביצים עד לתפיסתם בפועל והשמדת הביצים. במסגרת זו עבד באופן ישיר וניהל קשר יומיומי עם גורמים מודיעיניים ומול רכזי מודיעין משטרתיים. את המעקב הוא ניהל בחתך ארצי.

אייל בשירותו הצבאי היה לוחם בגדוד 202 של הצנחנים, הוא בוגר קורס חובשים וקורס מש"קי מודיעין. הוא משרת במילואים באופן סדיר כמש"ק מודיעין באוגדה 98 בצנחנים ובעבר היה רס"ר משמעת טירונים בבסיס קליטה ומיון תל השומר.

תפקידיו השונים דורשים ממנו דריכות, זמינות ושקיפות מלאה מול רכזי מודיעין, יכולת האצלת סמכויות ושיתוף פעולה בין הגורמים השונים, ניהול צוות כוח אדם בזמן אמת יכולות פיזיות גבוהות ומיומנות תקשורת גבוהות.

טלפון

050532222

השאירו הודעה

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    בניית אתרים בוורדפרס