אלי בונה- שיפוץ משרדים
אלי בונה- שיפוץ משרדים

קצת עלינו…

אלי בונה הנה חברה בעלת שני שותפים (אלירן ועידן ) ומשם בעצם נוצר שם החברה.

הניסיון שלנו בתחום הוא מעל עשר שנים והקמתה של החברה הגיעה לאחר חיבור אמיתי לתחום היצירה והבנייה . לאחר שנות התמחות רבות ואהבה לתחום החלטנו יחד שהגיע. הזמן לתת מעצמנו ולהביא את עצמנו לא רק בגמר העבודה בשטח אלא גם בכל הסביב , מהרגע הראשון של הפגישה עם הלקוח שלנו ועד גמר העבודה.

לשפץ ולבנות מבחינתנו זה לגעת במקומות הכי רגישים :

בבית הפרטי שלנו , בעסק שהוא מקור הפרנסה והבייבי הקטן של כל בעל עסק.
הסיפוק שלנו מהתחום הוא היצירה , לבוא לאתר בנייה או לכל מקום שבעליו רוצה לשדרג אותו ולהפוך אותו למשהו יותר יפה , יותר נעים, לצלם לעבוד להזיע ולבסוף לראות את הלקוח מחייך ושבע רצון.

המטרה העליונה ביותר שלנו היא שביעות רצון הלקוח ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי מתן שירות מספק וחווית קניה מהסוג המובחר שקיים , אצלנו נדאג מתחילתו של התהליך ועד גמר העבודה לסביבת עבודה נעימה , תקשורת , טיפול בבלת״מים תוך כדי עבודה , אכפתיות , יצירתיות , אקסטרה אחריות מול המתחרים שלנו בשוק , עמידה בלו״ז עבודה , תיאום ציפיות אמיתי וישר מראש , אצלנו נדאג לכם להצעה האטרקטיבית ביותר , תוך כדי מתן שירות ועבודה עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק – יחד עם. צוות עובדים מיומן ומוכשר לכל סוגי עבודות השיפוץ והבנייה בהם :

שיפוצים כללים ,  שיפוץ חדרי אמבטיה, מטבחים , בנייה קלה , כל עבודות הגבס , טיח, פירוק והדבקת ריצוף ,בנייה משלד ועד גמר , צבע , עבודות גמר .


  • שלח ווצאפ
  • 0548055541
  • כניסה לאתר שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודות

חיפוש נוסף באתר

יצירת קשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים!

בניית אתרים בוורדפרס