המכון למדע פורנזי- אבנר רוזנגרטן

המכון למדע פורנזי- אבנר רוזנגרטן

דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

המכון למדע פורנזי שם לו למטרה להנחיל את השימוש בכלים פורנזיים לפתרון סוגיות שונות, הן בתחום הפלילי והן בתחום האזרחי, לכלל האוכלוסיה. למידע נוסף

  עו

  עו"ד מיכל וייס

  משרד עורכי דין ומגשרת מיכל וייס עוסק במתן שירות משפטי במגוון תחומים, לרבות התחום האזרחי-מסחרי, דיני משפחה מקרקעין, ייפוי כח מתמתשך, נוטריון, חוזים, מסחרי, תביעות קטנות, רשות להגנת הצרכן ומכרזים.

   קאופמן חקירות - משרד חקירות פרטיות

   קאופמן חקירות - משרד חקירות פרטיות

   דירוג ממוצע: 5 (3 חוות דעת)

   קאופמן חקירות הוא משרד חקירות ותיק ומנוסה העוסק בתחום מאז 1986. חוקרינו פרוסים בכל רחבי הארץ, כולל מזרח ירושלים ושטחי המגזר הערבי.

    שמש את שגב- משרד עורכי דין

    שמש את שגב- משרד עורכי דין

    דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

    משרד עורכי דין שגב שמש מציע שירות משפטית, נבדק ע"י האתר.

     מכון טל- משרד חקירות ומכון פוליגרף

     מכון טל- משרד חקירות ומכון פוליגרף

     "מכון טל" הוקם ע"י יניב טל, לשעבר ראש מחלקת חקירות במשטרת ישראל. יניב טל שירת כ-18 שנה במשטרת ישראל ומילא שורה ארוכה של תפקידים בתחום הבילוש והחקירות

      spystore - חנות למוצרי בילוש

      spystore - חנות למוצרי בילוש

      דירוג ממוצע: 5 (5 חוות דעת)

      חנות מקצועית למכירה, הרכבה ויצור מוצרי בילוש, שנים רבות של ניסיון וידע בתחום הבילוש והחקירות בישראל מספקים מוצרים איכותיים ביותר לתיעוד, מעקב, האזנה, צילום סמוי וגלוי וכו'.

       מכון אור- פוליגרף

       מכון אור- פוליגרף

       דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

       המנהל והבעלים של מכון אור ,רועי ריקלין הינו בודק פוליגרף מוסמך, גרפולוג, מגשר, חוקר פרטי, קב"ט ומרצה בנושא ביטחון ומודיעין במכללות שונות. בעל יכולת אבחון גבוהה מניסיון רב שנים בניהול מאות רבות של עובדים במגזר העסקי מכל המגזרים דרך קבלתם, הכשרתם וסיום ההתקשרות . שירות צבאי – שייטת 13 רס"ן במילואים. במכון אור מועסקים אנשי מקצוע מהטובים בתחומם.

        תגלית –ניהול סיכונים ופתרונות מידע

        תגלית –ניהול סיכונים ופתרונות מידע

        דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

        שירותי חוקר פרטי - תגלית המשרד מספק שירותי חקירות בישראל, כולל שירותי חקירות בתל אביב והמרכז, בצפון הארץ, בדרומה וכן שירותי חקירות מחוץ לישראל. ותק: "תגלית ניהול סיכונים ופתרונות מידע" הינו משרד חקירות אשר פועל מזה 19 שנים ומספק שירותים למגוון רחב של לקוחות. בעלים: המשרד בבעלות גיא בן יוסף - דור שני למשפחת חוקרים פרטיים בישראל.

         אלדד מירון- מכון לתשאולים ובדיקות פוליגרף

         אלדד מירון- מכון לתשאולים ובדיקות פוליגרף

         דירוג ממוצע: 5 (2 חוות דעת)

         המכון הוקם על ידי אלדד מירון. ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בחקירות ובדיקות פוליגרף במגזר הממלכתי והאזרחי. ראש יחידת הפוליגרף לשעבר במשרד ראש הממשלה,  מנהל לשעבר של בית הספר לבודקי הפוליגרף הממלכתיים במשרד ראש הממשלה. המכון מבצע תחקורים ובדיקות מכל הסוגים ובכל התחומים במגוון שפות (ערבית אנגלית עברית ספרדית). אפשרות לבצוע הבדיקות גם במקום העסק. זמינות מהירה ושירות אדיב מקצועי ומדויק.

          אופק חקירות- איסוף מידע ומודיעין

          אופק חקירות- איסוף מידע ומודיעין

          דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

          משרד חקירות פרטי עם ניסיון מעל ל-20 שנה, מתמחה בחקירות פרטיות וחקירות מיוחדות.  המשרד מספק מגוון שרותים ללקוחות פרטיים ועיסקיים בפריסה ארצית.

           אלדד מזרחי- פוליגרף, מנהל בטחון וחקירות פרטיות

           אלדד מזרחי- פוליגרף, מנהל בטחון וחקירות פרטיות

           דירוג ממוצע: 4 (6 חוות דעת)

           אלדד מזרחי חוקר פרטי במקצועו, בעל רישיון לביצוע חקירות, בודק פוליגרף מוסמך, בוגר בית הספר הבינלאומי לפוליגרף של "גזית&מודן" המוכר על ידי ארגון בודקי הפוליגרף האמריקאי, ומשמש בהתנדבות בתפקידי בילוש ומודיעין כראש צוות ביחידה משטרתית מובחרת מזה מספר שנים. שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות אבטחה ושמירה, והעניק שירותים למוסדות חינוך וציבור, משרדים ממשלתיים, חברות היי-טק, ומספר רב של לקוחות פרטיים.

            ד

            ד"ר בתיה כהן קרויטורו - פסיכולוגית וגרפולוגיה משפטית

            דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

            ד"ר בתיה כהן קרויטורו מוכרת כאחת הגרפולוגיות המוערכות והמקצועיות ביותר בארץ, לאחר ניסיון ומיומנות של למעלה מ-31 שנה בתחום. המכון לפסיכו גרפולוגיה יישומית שבראשותו עומדת ד"ר בתיה כהן קרויטורו, עדה מומחית מטעם בתי המשפט השונים בארץ, מספק שרות למשפטנים, לעורכי דין ומערכת המשפט.

             B.A.I- רשת הביטוח והחסכון הזכיינית הראשונה בישראל

             B.A.I- רשת הביטוח והחסכון הזכיינית הראשונה בישראל

             דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

             עוזי סימון בעלים של " בית הזכויות שלי "  ו BEST-ADVICE-INSURANCE &INVESTMANTS NET  שתגיע אלי אשכיח לך את הבעיות ,אקטין לך את הצרות ,אפשט לך את החיים ,ולא תצטרך לפנות לכמה בעלי מקצוע –הכול במקום אחד one stope shot- ,בסודיות ,במקצועיות ,ובהרבה אהבה ואמפטיה . מי אני לטובת ההצלחה שלך ....

              סקאי מכון לפוליגרף בע

              סקאי מכון לפוליגרף בע"מ

              מכון sky בניהולו של עו"ד מנחם מעיין, מבצע בדיקות בשיטה הממוחשבת האמינה והמתקדמת ביותר בעולם מזה 25 שנה. למכון S.K.Y סניפים ברמת גן, בירושלים ובנתניה. המכון מספק שירותי בדיקות פוליגרף ממוחשבות במשרדיו בכל חלקי הארץ, וכן באתר הלקוח במקרה הצורך.

               עקרב חקירות - משרד חקירות פרטיות

               עקרב חקירות - משרד חקירות פרטיות

               דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

               בעקרב חקירות, כל "תיק" חקירה שונה ומקבל התייחסות שונה. ולכן, לאחר פגישת התייעצות דיסקרטית עם הלקוח במשרדנו, אנו מרכיבים צוות משימה ייעודי אשר יאבחן את כל המרכיבים הדרושים לפתרון והשגת מטרות החקירה וידאג לתפור חליפה מיוחדת עבור הצרכים שלך. חוקר בגידות, מעקבים, חקירות כלכליות ועוד, נבדק ע"י האתר

                דעי חקירות - משרד חקירות פרטיות

                דעי חקירות - משרד חקירות פרטיות

                דעי חקירות הינו משרד לחקירות פרטיות ומעקבים. בעל רישיון מטעם משרד המשפטים לניהול משרד חקירות, חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל. שמעון דעי בעלי המשרד הינו חוקר ותיק ומיומן, עוסק בתחום החקירות והמעקבים מזה כ-20 שנים. בשנים אלו, עסק בחקירות שונות ומגוונות ובניהן חקירות מיוחדות ומעקבים במגזר בפרטי והן במגזר העסקי . חקירות אישות, מעקבים, בגידות, יעוץ ראשוני ללא עלות , נבדק ע"י האתר

                 מ.ח.א משרד חקירות פרטיות

                 מ.ח.א משרד חקירות פרטיות

                 דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

                 משרדינו נוסד בשנת 1964 והוא מהמובילים בארץ. למשרד נסיון מוכח בחקירות הם בארץ והן בחו״ל, לרבות, מעקבים, חקירות סמויות , מודיעין עיסקי וריגול תעשייתי. אנו מתמחים בתיקי גירושין, איתור חשבונות בנק ״סודיים״, איתור נכסים וכספים. אנו משרתים לקוחות פרטים, חברות גדולות במשק ,גופים ציבוריים ומשרדים ממשלתיים. האני מאמין שלנו הוא לספק לכל הלקוחות שירות מקצועי ואמין, בדגש על שמירת סודיות מלאה.

                  י.ל חקירות פרטיות - משרד חקירות פרטיות

                  י.ל חקירות פרטיות - משרד חקירות פרטיות

                  דירוג ממוצע: 5 (8 חוות דעת)

                  י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי – חוקר פרטי , הוא משרד חקירות בעל ניסיון רב במגוון שיטות חקירה ובהן חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות בחו”ל, איתור אנשים ועוד. חקירות כלכליות ברמה אחרת, כל סוגי החקירות, יעוץ ראשוני ללא עלות ,נבדק ע"י האתר

                   קורן חקירות - משרד חקירות פרטיות

                   קורן חקירות - משרד חקירות פרטיות

                   דירוג ממוצע: 5 (2 חוות דעת)

                   קורן חקירות הוא משרד חקירות מהבולטים בישראל, המבצע חקירות מעמד אישי, חקירות כלכליות וחקירות למגזר העסקי. חקירות אישות, חקירות כלכליות, מידע ויעוץ , נבדק ע"י האתר

                    חוקר פרטי בירושלים

                    הפרטיות חשובה לכולנו. חוקר פרטי בירושלים למי שגר באזור זה יכול לסייע לכם לשמור על ביטחונכם האישי ולמנוע ניסיונות הונאה מסוגים שונים. מי לא היה נותן את הכל על מנת לחשוף שחיתויות וניסיונות של ניצול נגדם? בימינו אנשים רבים חושדים בכול מי שנמצא סביבם בתור מי שיכול להיות חשוד פוטנציאלי. בעל שבוגד באשתו, עובד שמועל בחברה בה הוא עובד או אדם בארגון שמדליף מידע רגיש החוצה, כל זה יכול להסב נזק משמעותי וניכר. דרך פורטל החוקרים הפרטיים בישראל שנמצא באתר תוכלו להשיג את כל הפרטים על חוקרים פרטיים מצוינים ומנוסים ולטפל במקרה שלכם.

                    מה חוקר פרטי בירושלים יכול להציע לכם

                    – חשיפת האמת בנוגע לכל המעורבים בתיק שלכם . פעילות חתרנית ופוגענית יכולה לקרות בכל מארג חברתי או עסקי – בגידה בין בני זוג או פגיעה כספית בחברה, אלו דברים שקורים מתחת לפני השטח. במקרים כאלה מזמינים חוקר פרטי בירושלים שיגלה את כל הפרטים החשובים ויחשוף את כל הניסיונות וכל ההתארגנויות הפסולות הפועלות נגדכם בזמן.

                    – האזנות סתר ומעקב אחר חשודים – לפעמים צריך להאזין בסתר ובחשאי לאנשים שאותם אתם חושדים כגורם עוין לכם. צוות מיומן מטעם חברת החקירה יוזמן לעקוב אחר פעילויות שונות של הגורמים החשודים בכל מני מקומות על מנת לעלות אחר התנהגות עוינת וראייתית נגדכם.

                    – טקטיקות חקירה מתקדמות – כשצריך לחקור ולהוציא את האמת מהחשודים צריך לעשות זאת בנחישות ובחכמה. זהו הצד החזק של חוקרים פרטיים. הם יעשו הכל על מנת לחשוף את האמת בצורה מתוחכמת כשלרשותם עומדים כל הכלים החוקיים לשם כך.

                    חוקר פרטי בירושלים – בירושלים מוצאים את החוקרים הטובים עבורכם

                    פורטל החוקרים הפרטיים בישראל מאגד לתוכו מאות עסקי בילוש וחקירה מהטובים בארץ. שם תוכלו למצוא חוקרים פרטיים בירושלים ובכל שאר המקומות בישראל והם נחלקים לפי תחומי עיסוק ואופי חקירה מתאים. אז אם אתם חושדים שפועלים נגדכם בכל מיני מישורים, שווה להיכנס לאתר שלנו ולמצוא את משרד החקירות בירושלים שהכי יתאים לכם. כל החוקרים שבאתר הינם חוקרים מורשים עם תעודות ורישיונות לעסוק בתחום, והם יעשו את כל מה שיוכלו על מנת להשיב לכם את הביטחון והשקט לשגרה.

                    בניית אתרים בוורדפרס