עו

עו"ד זייד מנסור - דיני נזיקין ומשפחה

דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

המשרד מייצג תובעים/נפגעים בלבד, בגין תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ותביעות על פי פוליסות. הטיפול כולל הופעות בבתי משפט ובוועדות רפואיות במוסד לביטוח לאומי.המשרד עוסק בתביעות מזונות ילדים ואישה, אחזקת ילדים ומשמורת, פירוק שיתוף, אבהות, הכנת צוואות ובקשות לצווי ירושה. המשרד מייצג הן חייבים והן זוכים בתיקי הוצאה לפועל כולל הופעות בפני רשמי ההוצאה לפועל.

  סמולקין שירותי חקירות

  סמולקין שירותי חקירות

  דירוג ממוצע: 5 (3 חוות דעת)

  סמולקין ודים הינו חוקר פרטי בעל רישיון מטעם משרד המשפטים וחבר לשכת החוקרים הפרטיים בישראל. מציע שרות אמין, מקצועי ודיסקרטי בשפות עברית ורוסית.

   עופר צ.ח.מ חקירות - משרד חקירות פרטיות

   עופר צ.ח.מ חקירות - משרד חקירות פרטיות

   עופר חקירות - הינו משרד חקירות בניהולו של עופר קנטורוביץ. משרדנו עוסק בתחום החקירות והמעקבים. עופר – הינו חוקר פרטי בתחום ובעל רישיון "חוקר פרטי" של משרד המשפטים, בעברו שירת כסגן-ניצב במשטרת ישראל ופיקד על מספר תחנות משטרה ושימש כסגן מפקד מרחב, לעופר ניסיון רב בתחום החקירות, המודיעין והעיקוב, משרדנו מתמחה במעקבים וחקירות, הן עבור לקוחות עסקיים והן עבור לקוחות פרטיים

    קאופמן חקירות - משרד חקירות פרטיות

    קאופמן חקירות - משרד חקירות פרטיות

    דירוג ממוצע: 5 (3 חוות דעת)

    קאופמן חקירות הוא משרד חקירות ותיק ומנוסה העוסק בתחום מאז 1986. חוקרינו פרוסים בכל רחבי הארץ, כולל מזרח ירושלים ושטחי המגזר הערבי.

     spystore - חנות למוצרי בילוש

     spystore - חנות למוצרי בילוש

     דירוג ממוצע: 5 (5 חוות דעת)

     חנות מקצועית למכירה, הרכבה ויצור מוצרי בילוש, שנים רבות של ניסיון וידע בתחום הבילוש והחקירות בישראל מספקים מוצרים איכותיים ביותר לתיעוד, מעקב, האזנה, צילום סמוי וגלוי וכו'.

      מכון אור- פוליגרף

      מכון אור- פוליגרף

      דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

      המנהל והבעלים של מכון אור ,רועי ריקלין הינו בודק פוליגרף מוסמך, גרפולוג, מגשר, חוקר פרטי, קב"ט ומרצה בנושא ביטחון ומודיעין במכללות שונות. בעל יכולת אבחון גבוהה מניסיון רב שנים בניהול מאות רבות של עובדים במגזר העסקי מכל המגזרים דרך קבלתם, הכשרתם וסיום ההתקשרות . שירות צבאי – שייטת 13 רס"ן במילואים. במכון אור מועסקים אנשי מקצוע מהטובים בתחומם.

       תגלית –ניהול סיכונים ופתרונות מידע

       תגלית –ניהול סיכונים ופתרונות מידע

       דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

       שירותי חוקר פרטי - תגלית המשרד מספק שירותי חקירות בישראל, כולל שירותי חקירות בתל אביב והמרכז, בצפון הארץ, בדרומה וכן שירותי חקירות מחוץ לישראל. ותק: "תגלית ניהול סיכונים ופתרונות מידע" הינו משרד חקירות אשר פועל מזה 19 שנים ומספק שירותים למגוון רחב של לקוחות. בעלים: המשרד בבעלות גיא בן יוסף - דור שני למשפחת חוקרים פרטיים בישראל.

        טייגר שליחויות ומסירות בצפון

        טייגר שליחויות ומסירות בצפון

        חברה למסירות משפטיות באזור הצפון, שליחויות דואר ושירותים לעורכי דין . שירות אישי,זמינות מיידית ומחירים נוחים.

         B.A.I- רשת הביטוח והחסכון הזכיינית הראשונה בישראל

         B.A.I- רשת הביטוח והחסכון הזכיינית הראשונה בישראל

         דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

         עוזי סימון בעלים של " בית הזכויות שלי "  ו BEST-ADVICE-INSURANCE &INVESTMANTS NET  שתגיע אלי אשכיח לך את הבעיות ,אקטין לך את הצרות ,אפשט לך את החיים ,ולא תצטרך לפנות לכמה בעלי מקצוע –הכול במקום אחד one stope shot- ,בסודיות ,במקצועיות ,ובהרבה אהבה ואמפטיה . מי אני לטובת ההצלחה שלך ....

          אק.רש ייעוץ מודיעין וחקירות

          אק.רש ייעוץ מודיעין וחקירות

          "אק.רש ייעוץ מודיעין וחקירות" חברה הפועלת מס שנים בתחום החקירות המודיעין והביטחון תוך שימת דגש במתן מענה איכותי אמין ומקצועי ושמירה על דיסקרטיות מוחלטת המלווה בחשיבה ייחודית ויצירתית. למשרדנו יש רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. החוקרים במשרדנו בעלי רישיון חוקר פרטי ו/או מתמחים במשרד.

           מ.ח.א משרד חקירות פרטיות

           מ.ח.א משרד חקירות פרטיות

           דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

           משרדינו נוסד בשנת 1964 והוא מהמובילים בארץ. למשרד נסיון מוכח בחקירות הם בארץ והן בחו״ל, לרבות, מעקבים, חקירות סמויות , מודיעין עיסקי וריגול תעשייתי. אנו מתמחים בתיקי גירושין, איתור חשבונות בנק ״סודיים״, איתור נכסים וכספים. אנו משרתים לקוחות פרטים, חברות גדולות במשק ,גופים ציבוריים ומשרדים ממשלתיים. האני מאמין שלנו הוא לספק לכל הלקוחות שירות מקצועי ואמין, בדגש על שמירת סודיות מלאה.

            דים חקירות ומודיעין עסקי - משרד חקירות פרטיות

            דים חקירות ומודיעין עסקי - משרד חקירות פרטיות

            דירוג ממוצע: 5 (7 חוות דעת)

            "ד.י.ם חקירות ומודיעין עסקי" פועלת כחברת בת של חברת החקירות "בטיחות אנוש", אשר קיימת מזה כ -27 שנים. החברה מונה כ-60 עובדים ובהם חוקרים, עוקבים, מומחים בתחומים שונים ואנשי מטה. חברת האם נחשבת לחברה מובילה בארץ בתחום החקירות. חקירות אישות, מעקבים ומידע, יעוץ ראשוני ללא עלות נבדק ע"י האתר

             י.ל חקירות פרטיות - משרד חקירות פרטיות

             י.ל חקירות פרטיות - משרד חקירות פרטיות

             דירוג ממוצע: 5 (8 חוות דעת)

             י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי – חוקר פרטי , הוא משרד חקירות בעל ניסיון רב במגוון שיטות חקירה ובהן חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות בחו”ל, איתור אנשים ועוד. חקירות כלכליות ברמה אחרת, כל סוגי החקירות, יעוץ ראשוני ללא עלות ,נבדק ע"י האתר

              חוקר פרטי בקריות

              אם אתם גרים בקריות או בסביבה ויש לכם צורך בהשכרת חוקר פרטי בקריות הגעתם למקום הנכון. חוקר פרטי יכול לבצע מחקרים מעמיקים, לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים ושיטות חקירה שאפילו לא תוכלו להעלות על דעתכם שקיימות. ממש כמו בסדרת חקירות טובה ומצליחה בטלוויזיה, יבצע החוקר את עבודתו תוך שהוא מוטמע היטב בשטח ואף אחד לא יחשוד שמדובר בחוקר פרטי. הוא יוכל לסייע לכם בכמה מישורים: החל מגילוי מידע מודיעיני חשוב, דרך מעקבים ותצפיות ועד איסוף ראיות באופן חוקי לבית המשפט.

              שירותים של חוקר פרטי בקריות:

              בתחום החקירות יש מגוון רחב של שירותים המוצעים בכל רחבי הארץ וכן גם על ידי חוקר פרטי בקריות באזור זה וברחבי הצפון. כדאי לדעת שיש הבדל בין משרד חקירות לחוקר פרטי עצמאי, שיש הבדל בין חוקר מקצועי ומנוסה לחוקר חובבן ושאם אתם זקוקים לראיות לבית המשפט למשל חשוב שאלה יושגו בצורה חוקית וכבילה.

              – מעקבים ותצפיות – רוצים לבצע מעקב על בן נוער? על בן/בת הזוג? אחרי מטפלת? חוקר פרטי יוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

              – חקירות בגידה – אם יש לכם חשד או שאתם יודעים שבני/בנות הזוג בוגדים בכם ואתם רוצים להוכיח את זה – חוקר פרטי יוכל לסייע בביצוע המחקר, לצלם, לעקוב.

              – חקירה כלכלית – אם יש לכם חשד שעובדים גונבים מכם, שהשותף שלכם מעלים מכם כספים או עושה משהו לא חוקי מאחורי גבכם או כל מקרה אחר שקשור בכלכלה – תוכלו להיעזר בחוקר פרטי.

              – מידע עסקי ומודיעיני – צריכים לאסוף מידע אודות שותף פוטנציאלי? אודות העסקים שלו?

              – איתור ונטרול האזנות – חוששים שמישהו מאזין לכם בסתר? חוקר פרטי יוכל לאתר את אפשרויות האזנה הללו ולנטרל אותן.

              – התקנת מצלמות נסתרות – רוצים לבצע מעקב סמוי? צריכים להתקין מצלמות נסתרות? חוקר פרטי יוכל לבצע את זה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

              חוקר פרטי בקריות – היכן נמצא חוקר פרטי מקצועי?

              באתר פורטל החוקרים של ישראל, תוכלו למצוא מגוון חוקרים פרטיים מכל רחבי הארץ: חוקר פרטי בקריות, בתל אביב, בחיפה ועוד. אלה יוכלו לסייע לכם במגוון נושאים ולבצע את העבודה בצורה חוקית ועל הצד הטוב ביותר.

              בניית אתרים בוורדפרס