אמת מרה // אייל סברו

אמת מרה // אייל סברו

"טוב חברים, שמחתי להכיר אתכם, תודה שהזמנתם אותי, מקווה שנהניתם ובעיקר השכלתם".  כך סיימתי את הרצאתי בפני קבוצת עורכי דין מכובדת במחוז צפון. הזמנה שגרתית להרצאה בתחום דיני המשפחה והחוקר הפרטי, שאני נוהג להעביר מדי פעם לבקשת חבריי בלשכת עורכי הדין. בתום ההרצאה היא ניגשה אליי, הציגה את עצמה - עצמונה נקרא לה, היא ואני יודעים למה. 

דירוג ממוצע: 5 (1 חוות דעת)

 

אישה בשנות הארבעים לחייה, נמוכת קומה, נאת מראה, אפילו מאוד, ועיניה כחולות וגדולות. היא שאלה אותי שאלה או שתיים ואני הבנתי מיד, עשרים וחמש שנות ניסיון לא הולכות ברגל. "קחי כרטיס, חייגי אליי מחר, נדסקס".
למחרת בצהריים היא התקשרה. האפליקציה לזיהוי שמות הראתה את שמה ואת תמונת הפרופיל ששמרה במקום מסוים, עוד טעות שרבים מאתנו עושים ושגורמת בעקיפין להפרת פרטיות. זיהיתי אותה לפי התמונה. "היי, עצמונה" עניתי. "מה שלומך? איך ידעת שזו אני?", שאלה. הסברתי והיא צחקה. התחילה לספר לי על יואב בעלה, גדול ממנה בחמש שנים, שיפוצניק, עובד עם משרדי אדריכלות ידועים. מתפרנסים יפה, שתי בנות גדולות, חיים שגרתיים לגמרי.

"אבל בחצי שנה האחרונה אני חושדת בו", אמרה לי. "יחסי המין שלנו פחתו עד שפסקו לגמרי, גם כשאני יוזמת. הוא כל הזמן נעדר שעות ארוכות עם תירוצים הזויים, כמו "עכשיו סיימתי פגישה" באחת עשרה בלילה, מי פוגש שיפוצניק באחת עשרה בלילה", אמרה לי. "ויש עוד סימנים, בקיצור, אני רוצה מעקב אחריו."
הסברתי לה במה הדברים כרוכים, "לא פשוט העניין" אמרתי, תצטרכי להתמודד עם "אמת מרה" אולי, ולא בטוח שתאהבי את מה שתראי", ניסיתי להכין אותה לבאות. "אין בעיה" אמרה, "אני ערוכה לכך". הסברתי לה את ענייני המחירים שלי, פשוטים מאוד, יש מחיר לשעת מעקב ומחיר לקילומטר נסיעה. וקדימה, תעבירי כסף לחשבון ואתחיל לעבוד. כמנהגי, קיבלה "אנחה", "הוי אתם עורכי הדין". בסדר, קחי חמש שעות מעקב נוספות ממני, מתנה" אמרתי, "וזה שווה הרבה!" היא שמחה, גם אני, וסיכמנו על העברת פרטים באי-מייל לפני תחילת המעקבים.

לאחר שמולאו כל הפרטים המנהלתיים, חייגתי אליה, קבענו תחילת מעקב ביום חמישי הקרוב (יום אהוב עליי למעקבים), בשעת הבוקר המוקדמת מאוד שבה יוצא יואב מהבית.
בשעה היעודה, חיכיתי תחת הבניין החדש בשכונה החדשה בעיר קטנה בצפון הארץ. השמש התחילה לזרוח, יואב נראה פוסע מפתח הבניין לעבר הג'יפ החדיש והיפה שלו. תיעדתי אותו מרחוק. "לחמם" את המצלמה אני קורא לזה.
יואב נכנס לג'יפ והחל בנסיעה, כעבור חצי שעה נכנסו לכפר ערבי גדול וידוע בצפון. קצת סיבובים בכפר, והופ, שני פועלים נכנסו לג'יפ. המשכתי "לחמם" את המצלמה. בהמשך הגענו למחסן גדול באזור התעשייה בעיר, יואב יצא מהרכב, פתח את המחסן ונכנס בנסיעה אחורנית לפתחו הגדול. אחד הפועלים נכנס רגלית למחסן וכעבור חמש דקות נסע הג'יפ קדימה כשרתומה אליו עגלת ציוד גדולה ועטופה בסרט. שער המחסן נסגר, הפועל חזר למקומו והתחלנו בנסיעה. כעבור חצי שעה  הגענו לזיכרון יעקב, מקום מועדף עליי לעיתים בטיולי שבת עם רעייתי. הסמטאות, המראות והנוף הנהדר בהחלט עושים לי את זה. 

יואב עצר סמוך לבית פרטי ישן עם גדר נמוכה וחצר גדולה. הפועלים פרקו את הציוד, יואב ירד ונכנס עימם פנימה, שם פגשו אדריכל, ואיתו עברו על תוכניות עבודה שלא הצלחתי לראות ושנפרשו על שולחן בחצר הבית, בחזיתו. 

עברו שעות של המתנה, יואב נכנס לג'יפ והחל בנסיעה. דניאל, העוקב שלי, ילד צעיר בתחילת שנות העשרים לחייו, כשרוני ומקצועי, גלש עם הסקודה שלו אחריי, אני הצטרפתי לאט אבל בטוח. עברו כמה דקות ויואב נעצר ליד מסעדה קטנה בזכרון, נכנס ויצא כעבור עשר דקות. "אוכל לפועלים" אמר דניאל בקשר, "חיובי", עניתי. האדרנלין ירד לרמות נורמליות. חזרנו אחרי יואב בנסיעה לבית שבו עבדו פועליו ששמחו למנת הבוהריים שלהם.
מדי פעם התרחק יואב מפועליו ומהאדריכל שעדיין היו במקום וערך שיחות טלפון ארוכות וקצרות מחוץ לבית כמחפש פרטיות. כעת, היה מחויך מאוד, ניכר כי השיחה נעימה לו, הוא הדליק סיגריה והתיישב על המדרכה, מחפש צל ופרטיות. כיוונתי את עדשת המצלמה ולחצתי זום אין עד כדי קריאת שפתיו. מידי פעם הציץ בשעונו, תוך כדי שיחה. "הוא קובע עם מישהי", אמרתי בקשר לדניאל. "גם לי זה נראה ככה" ענה הילד שמזה שנתיים מקפיד לשתות בצימאון מרשים את צורת חשיבתי ודרך התנהלותי. עתיד מזהיר צפוי לדניאל, ידעתי. 

בשעה שתיים בצהריים הגיע שליח על קטנוע עם ארגז גדול, ממנו יצאו מנות אוכל חמות לפועלים ולאדריכל. עברה דקה ויואב נכנס לג'יפ והחל בנסיעה. "זו הפגישה שלנו" אמרתי לדניאל בקשר. "הוא נתן אוכל לפועלים, כעת יש לו שעה הפסקה". "כן" ענה דניאל, "קדימה הפועל" אמר. נדרכנו. 

יואב נסע לכיוון ביתו, כעבור חצי שעה, עצר ליד בית פרטי מפואר, לא רחוק מביתו. בחורה צעירה בשנות העשרים המאוחרות לחייה יצאה מהבית, גובהה כמטר שבעים, שיערה בלונדיני חלק וארוך, חזה גדול ומפואר וישבנה עסיסי וחוצפן. היא קפצה לג'יפ, הם חייכו זה לזה, ואני חייכתי אל עדשת המצלמה גם כן. דניאל התקדם אליהם ברמזור ועצר את רכבו לימינם. הביט ימינה, ונתן למצלמה הדבוקה כדרך קבע לשמשה האחורית שלו תחת מסווה שלא אגלה לכם, לצלם את השניים מתנשקים.

"יש נשיקה אייל", אמר. ידעתי שהוא רואה את הצילום בזמן אמת במסך הטלפון המונח על רגליו, כך שידע לכוון את המצלמה נכון. "יפה" אמרתי, "יפה". הם המשיכו בנסיעה והגיעו לפתחו של קיבוץ, ימינה, שמאלה והופ אנחנו בכניסה לחוף ים שקט ושומם. לקחנו מרחק ביטחון, לא פשוט, אין אנשים, הסיכוי להישרף גדול, ונכנסנו אחריו. יואב נכנס לכיוון החוף. כשהחול הפך עמוק, חשבתי שיעצור, אבל.. יואב היה מתוחכם. הוא נעצר לרגע, אני מניח שאז שילב 4X4 ברכב, ונכנס פנימה. דניאל נעצר לבקשתי, אני נעצרתי הרבה הרבה קודם. יואב נכנס לכיוון הים ואני התעצבנתי. "מניאק" סיננתי בקשר. איך אני מגיע עכשיו לאיש… נתתי לו להמשיך הלאה כמאתיים חמישים מטר, וקרוב לחוף הים הוא נעצר. זה הזמן לקבל החלטות. "דניאל, יש לך בגדי ספורט?" שאלתי. "ברור בוס" ענה דניאל, "מתלבש". דניאל קרא את מחשבותיי. 

עברו שתי דקות ודניאל יצא מהרכב, לבוש כרץ מרתון. הוא ניגש לחלון הרכב שלי. "לך לכיוון ההפוך, תתחיל בריצה קלה, כשתהיה מזיע מספיק, תחזור לכיוונו, וכשתגיע אליו, תפתיע. דפוק בחלון, תשאל אם יש בקבוק מים, תגיד שאתה חלש". "הבנתי, הבנתי, אמר דניאל "ידוע התרגיל" ונעלם כשבידו השעון הסמוי שכל עובד מקבל ממני כמתנת יום הולדת.

צעקתי לו "תפעיל את השעון" והוא סימן לי "לייק" מרחוק כבר. אני המתנתי ברכב, אמנם במזגן אבל עצבני כאילו שנזרקתי על החול בחום הזה. להגיע לבאר ולא לשתות ממנה זה מבאס, אבל סמכתי על דניאל, ידעתי שיואב והצעירה מקיימים יחסי מין בג'יפ. יואב ניצל את יתרון הרכב שלו כדי לקבל פרטיות וזה לגיטימי. אני אנצל את הידע והניסיון שלי כדי לתעד מה עשה שם באמצע יום עבודה עם בחורה לא מזוהה, וזה… גם לגיטימי. בהמתנה לדניאל חייגתי לעצמונה, "היי עצמונה, מה נשמע?" שאלתי כמי שהולך להגיד לה מה נשמע אצלה. "תשמעי…" כשסיימתי את ההסבר, היא שאלה אותי אם הבחורה  עונה לתיאור המדויק שראיתי אך לפני חצי שעה. "כן", עניתי. "הבנתי" ענתה, "הבנתי"!
"את מכירה אותה?" "כן" ענתה, "חשדתי בה, אבל יהיה בסדר אייל. תמשיכו, כל הכבוד, רק תתעד הכול ותעדכן אותי בוואצאפ כשהוא יוצא מהים, סתם שאדע. הסכמתי ונפרדנו. קצת הופתעתי מקור הרוח ומכך שלא דיברה קודם על בחורה חשודה כפוטנציאלית. אבל… עצמונה הייתה עורכת דין, ואיתם אני אף פעם לא מופתע… לרעה. 

כעבור חצי שעה דניאל הגיע לרכב מיוזע כמו כל מרתוניסט אמיתי. "נו"? "בינגו" ענה לי. "לדעתי תפסתי אותם בול באמצע כשהוא מאחוריה. דפקתי על החלון והוא יצא מהרכב בלי חולצה ועם מכנסיים פתוחים. לדעתי, השעון קלט גם אותה דרך החלון קודם".
"יפה" אמרתי. "כעת, טוס מפה, לך תתארגן על עצמך. שתה משהו, וחכה לי ליד הבית בשיפוץ".
אני שיפרתי עמדה ביציאה מהקיבוץ והמתנתי ליואב. עברה עוד חצי שעה, קצת יותר, והג'יפ של יואב יצא מהקיבוץ. נסעתי אחריו, עדכנתי את דניאל שאנחנו בדרך, בטח כדי להחזיר את הבחורה לביתה ואז לחזור למקום העבודה, שם הוא ממתין. שלחתי הודעת וואטסאפ לעצמונה. הגענו לרחוב המגורים של הבחורה, הג'יפ נעצר ליד הבית. דלת הרכב נפתחה, וגם העדשה שלי. לפתע נפתח שער החווילה המהודרת וממנה יצאה… עצמונה.
הרמתי את ראשי מהמצלמה, מה לעזאזל קורה פה??? עצמונה ניהלה דין ודברים עם הבחורה ועם יואב. הייתה מהומה. הבחורה מיהרה להיבלע לתוך הבית. יואב ועצמונה ניהלו שיחה עוצמתית מול הרכב. אני צילמתי הכל מרחוק. 

עברו כעשר דקות ויואב נסע משם, אני המשכתי אחריו, חיכיתי עוד חמש דקות וחייגתי לעצמונה. "מה קורה עצמונה, מה עשית שם?" שאלתי. "זה בסדר אייל, אסביר לך  אחר כך, אני נסערת כעת. אתם יכולים להפסיק. יש לי הכול, תודה רבה לך. נדבר מחר ברשותך, אני נסערת". "בסדר גמור" אמרתי, ומיד הודעתי לדניאל שאפשר להתקפל חזרה לכיוון המרכז, למשרד. 

עברו שעתיים, ישבתי על דו"ח החקירה עם כוס קפה וקנקן מים עם מלפפון (למדתי את הטריק מ"טוטו" איך מגישים מים צוננים), , דניאל עבד על הורדת סרטי המעקב משתי המצלמות למחשב ולדיסק צרוב. עברו דקות והדיסק נכנס למחשב שלי, הסרט היה נהדר, דניאל דופק בחלון ביד עם השעון כשרואים בבירור את יואב והצעירה באמצע אקט מיני. כשנפתחה הדלת, קלטה המצלמה את הצעירה והחוטיני היטב. לא אלאה אתכם בשיח בין דניאל הכמעט מתעלף מהריצה באמצע אוגוסט ויואב שזה עתה מפריע לו איזה נודניק באמצע אקט מיני ומבקש מים. מה שחשוב, המטרה הושגה.

חייגתי לעצמונה, השיחה הייתה רגועה. היא סיפרה לי שהבחורה היא אשת אחיו, כן כן, אשת אחיו, היא חשדה בה מזמן, כך שהתביישה לספר אפילו לי.
היא סיפרה שהשיחה שלה עם יואב בעלה מחוץ לבית של אח שלו, כשאשתו של האח יורדת מהרכב, הסתיים בתירוץ שהוא פגש את גיסתו בעיר והקפיץ אותה הביתה. עצמונה אמרה לו "ראו אתכם בים" ושניהם הכחישו. ולכן, לסרט המעקב הייתה משמעות רבה. קבענו שהיא תקפוץ אליי למחרת.

למחרת היא נכנסה למשרד בשעת צהריים מוקדמת. עצמונה הייתה אשה יפה, חטובה, מכנסיים לבנים, כמעט שקופים, חולצה שמבליטה חזה יפה וחיוך יפה עם עיניים כחולות וגדולות. הראיתי לה את סרט הווידאו, על מסך הטלוויזיה 55 אינטש שבחדרי. היא דמעה, הגשתי לה את קופסת הטישו והצעתי אספרסו, היא סימנה בידה "לייק". ניגשתי להכין.

עברו שלושה חודשים, פגשתי אותה במסדרונות בית המשפט לענייני משפחה בתל אביב. "מה קורההה תותח" חיבקה אותי בחום. הרגשתי את החזה שלה נמעך על בית החזה שלי, קצת הובכתי. "תודה" עניתי. "מה איתך?" "אני גרושה טרייה, חופש, מחפשת ליהנות מהחיים, מה איתך? נשוי? גרוש?" שאלה מחייכת. הבטתי לתוך עיניה הכחולות הגדולות, "כן, נשוי" עניתי. "אויש, חבל" ענתה. "תודה על הכול אייל, אני רצה לדיון, מאחרת. תהיה בקשר" הספיקה לצעוק תוך שאני מביט בגבה. "טוב" עניתי בלחש. "טוב". קיבינימט החיים האלה, אמת מרה או בשורה טובה, תהיתי. 

רז חקירות- 03-9566060

השאירו הודעה

  תגובה אחת על “אמת מרה // אייל סברו”

  1. אילן הגיב:

   וואו.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  פוסטים אחרונים שיכולים לעניין אותך
  חושד באמינות העובד? מה עושים עם חשד בגניבה של עובד ממעסיק?
  כאשר מתעורר חשד שנעשתה גניבה ממעסיק מומלץ לשכור חוקר פרטי,...
  לבית משפט כדאי להגיע מוכן! חשיבותם של ראיות משפטיות.
  ראיות משפטיות הן ראיות ענף משפטי של הדין הפרוצדורלי העוסק...
  "טוב שכן קרוב מאשר חבר רחוק"? לא תמיד! מה עושים במקרה של ריב בין שכנים
  מה מהות המריבות בין השכנים? ריב בין שכנים לרוב יהיה על...
  מחפשים קרוב משפחה? חוקר פרטי יאתר עבורכם
  כשהחלטתם לטפל בנושא רגיש כמו: מציאת קרובי משפחה, השכרת שירותי...
  משרדי חקירות פרטיות חושפים בגידות
  בגידות, חוסר אימון וכיצד חוקר פרטי עשוי לסייע לכם לצלוח...
  איך בוחרים חוקר פרטי?
      מיהו חוקר פרטי ומי מורשה לעסוק בחקירות פרטיות? על פי ההגדרה...
  האם מותר לעובדים להתארגן יחד בעבודה
    כיצד ניתן לדעת שהתארגנות עובדים בדרך ולהתכונן לבואה, וליצור הגנות...
  הקשיים בעבודתו של החוקר הפרטי
    הנושא של פעילות חוקרים פרטיים מוסדר בחוק חוקרים פרטיים ושרותי...
  התקדמות הטכנולוגיה בעולם החקירות
    אמצעי חקירות בעידן הטכנולוגי להלן רשימה של חלק מהאמצעים העומדים...
  מה עושים כשעובד מנצל את המעסיק?
  הונאה וניצול המעסיק – מתי זה קורה? בעולם של ימינו, המלא...
  איך תדע שהעובד שלך באמת עובד? חוקר פרטי יכול לעזור
  כיצד ניתן לוודא שלעובדים יש מוסר עבודה? ככל, ישנן שיטות רבות...
  בגידה במגזר הערבי, איך הסיפור המורכב נגמר? כנסו!!
    ערב אחד האישה יצרה ריב מיוזמתה וגרמה לבעלה להרים את...
  חשף את הבגידה לעיני המוזמנים בחתונה
  זוג תושב הדרום החליט להתחתן, הבחור שחשד באשתו לעתיד, שכר...
  התעלל בכלב שלו ונתפס ע"י החוקרים הפרטיים
    לפני מספר חודשים פנתה למשרדינו אישה מבוגרת שסיפרה לנו כי...
  מעקב אחר עובדים במקום העבודה, האם מותר ומתי אסור?
    באילו אמצעים ניתן להשתמש? מצלמות אבטחה - ככלל, אוסר חוק...
  גניבה ממעביד
    גם לאחר שהעברנו מועמדים סינון ראשוני כדי לבדוק את יכולתיהם,...
  חושד/ת בבן/ת הזוג? כנסו.
    ראשית, יתכן שבמהלך השנים הרקע הרומנטי של בן הזוג כלל...
  חושד שגונבים לך מבית העסק? המאמר הזה יכול לעניין אותך
      כאמור, גניבות מבתי עסק נעשות בשיטות שונות, מדובר בגניבת מוצרים...
  עבירות מחשוב וסייבר - חוקר פרטי
    לצד ההונאות הגדולות, חל שיפור משמעותי, חסכון בזמן והתייעלות בתחומי...
  קצין בכיר נסחט ע"י צעירה שצילמה אותו עירום
    לפני מספר חודשים הוא יצא עם שני חברים לפאב באזור...
  שילוב בין חוקרים פרטיים ועורכי דין - חשוב מאוד
    הבחירה של השניים צריכה להיות בקפידה ולוודא כי השניים עובדים...
  הונה את חברת הביטוח וחי על חשבונם שנים
  מדובר בתיק "אובדן כושר עבודה" , חברת הביטוח נתבעה ע"י...
  חוקר פרטי לאיתור נשים עגונות
  הנשים שלא מצליחות להתגרש נשים עגונות הן נושא כאוב ולמרבה הצער...
  מאבקי ירושה
  ירושה היא כל הכספים, נכסי מקרקעין, נכסי מיטלטלין, אגרות חוב,...
  חטיפת ילדים
    הוצאת הקטינים מהמדינה הינה תחת הסכמת ההורה השני, אשר על...
  האישה עבדה כנערת ליווי החוקר הפרטי חשף
    לאחר שהתגברו אצלו החשדות כשהיא לא הייתה זמינה ולא סיפקה...
  אלימות במשפחה
    קורבנות האלימות נפגעים הן מבחינה נפשית, והן מבחינה הישגים בתחומים...
  שירותיו של חוקר פרטי
    חוקר פרטי מורשה חייב להיות אזרח ישראלי, בעל עבר פלילי...
  אנג'לינה ג'ולי ואני//אייל סברו
    הבטתי בה. לפני שעה, כשהתיישבה מולי, לא חשבתי שלאישה המוכרת...
  עורך דין משפחה בראשון לציון
  עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון התא המשפחתי שלכם מתמודד בתקופה...
  חוקר פרטי באשדוד
  חוקר פרטי בגידות באשדוד אם יצא לכם פעם להתמודד עם סיטואציה...
  עורך דין משפחה
  עורך דין לענייני משפחה המשפחה היא אולי הדבר החשוב ביותר שיש...
  אלימות כלכלית // אייל סבר
    במשך שעה שלמה סיפרה לי את קורות החיים שלה ושל...
  אמת מרה // אייל סברו
    אישה בשנות הארבעים לחייה, נמוכת קומה, נאת מראה, אפילו מאוד,...
  מכשיר הפוליגרף
      בניגוד לדעה הרווחת, אי אפשר לקבוע באופן חד משמעי שמכשיר...
  למה כדאי לשכור את שרותיו של חוקר פרטי?
      אחד הכלים העוצמתיים והיותר יעילים שיש בידיהם של חוקרים פרטיים הוא...
  מהי גרפולוגיה- ד"ר בתיה כהן קרויטורו
      באמצעות בדיקה גרפולוגית ניתן לאתר זיופים (למשל זיוף חתימה הדומה...
  שכירות מוגנת
    עיקרי ייחודיות השכירות המוגנת תשלום שכר דירה קבוע לאורך כל תקופת...
  עקיצות ומרמה ברשתות
      איך זה מתחיל? שוטטות באתרי אינטרנט רבים גורמת לכם לגלות המון...
  בדיקת נאותות
  מדוע יש לבצע בדיקת נאותות איכותית ויסודית ומה היתרונות בכך? ...
  ריגול תעשייתי
    מהם היתרונות שיש בריגול תעשייתי וכיצד ניתן להנות מהם? יתרונות איסוף...
  מהי שכירות מוגנת?
      עיקרי ייחודיות השכירות המוגנת תשלום שכר דירה קבוע לאורך כל תקופת...
  איתור אנשים
      אז באיזה מצבים כדאי לפנות לחוקר פרטי לאיתור אנשים? שירות איתור...
  חקירות בינלאומיות
    חקירות בינלאומיות פרטיות רבים חושבים שאם מדינת ישראל משתפת פעולה עם...
  עורך דין לענייני משפחה תל אביב
  כבר תקופה ארוכה שאתם חיים ביחד בתור זוג אבל מעולם...
  עורך דין לענייני משפחה בירושלים
  עורך דין משפחה בירושלים זרמים במרבית החיים המשותפים שלכם בתור משפחה...
  עורך דין לענייני משפחה באר שבע
  הדבר הכי ברור שאפשר לומר על משפחה הוא, שמשפחה זה...
  פוליגרף- אלדד מירון מכון לתשאולים ופוליגרף
  כניסתו של הפוליגרף לעולם ההשמה אם מתייחסים לעולם ההשמה, ניתן לראות...
  עורך דין גירושין בקריות
  פירוקו של התא המשפחתי הוא אירוע מורכב, שכולל בתוכו עיסוק...
  עורך דין לענייני משפחה בצפון
  כאן, נכנסת לתמונה היכולת של עורך דין לענייני משפחה בצפון,...
  מעילות וגניבות בעסקים
  מעילות וגניבות בעסקים שיפור מערכות האבטחה המשוכללות לפיקוח ובקרה בעסק, לא...
  המדריך לזיהוי נוער בסיכון
  המדריך לזיהוי נוער בסיכון כל התנהגות שנראית לכם שונה מההתנהגות הנורמטיבית...
  איתור נעדרים
  איתור נעדרים הודעה על אדם שנעדר מביתו, היא עניין שכיח. אין...
  חקירות שכנים- נטע חקירות ומודיעין עסקי
  חקירות שכנים סכסוכי שכנים קטנים כמו ריב על רעש כתוצאה משמיעת...
  בריונות ברשת
  מהי בריונות ברשת? אם נתייחס לבריונות ברשת כהגדרה, אזי נאמר שזו במה...
  בריונות ברשת בתקופת הקורונה
  בריונות ברשת בתקופת הקורונה   ילדים, בני נוער, מבוגרים, אנשים פרטים ואף...
  קורס חוקרים פרטיים
  קורס חוקרים פרטיים מיועד לאנשים המעוניינים להשתלב בתחום החקירות הפרטיות...
  חקירות מחשב ואינטרנט - סייבר
  חקירות אינטרנט ומחשב  כל תחום היום ובכלל לא משנה מהו, מחובר...
  חקירת מעילות והונאות
  חקירת מעילות מעילות וההונאות בחברות מסחריות ובעסקים בינוניים וגדולים אינן תופעה...
  אתיקה מקצועית
  אתיקה מקצועית כשמדברים על אידיאל ההתנהגות המקצועית מתכוונים לאתיקה מקצועית. הכוונה...
  מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים- שגב את שמש משרד עו"ד
  מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים. כאמור, מעצר עד תום או...
  מעילה באמון במקום עבודה
  מעילה באמון במקום עבודה כשעובד שלך גונב ממך זה הרבה יותר...
  איך עושים חקירה כלכלית?
  חקירה כלכלית חקירה כלכלית היא תחום קריטי בעולם החקירות. פעמים רבות...
  רישום פלילי ואיך מוחקים?
  אף אחד אינו רוצה להיות מורשע בפלילים ואינו מעוניין לשאת...
  איך גובים חובות אבודים?
  איך גובים חובות אבודים?   בשנים האחרונות עולם העסקים מציע שלל הזדמנויות,...
  מעקבים ותצפיות ע"י חוקרים פרטיים- ג'אנה בראמי
  מעקבים ותצפיות מעקבים ותצפיות מהווים כלי חקירה יעילים ושימושיים בהם נעזרים...
  ריגול עסקי
  ריגול עסקי ריגול עסקי אולי נשמע לגיטימי אבל הוא עבירה פלילית...
  חקירות אליבי
  חקירות על אליבי. בחקירה בה יש חשד לעבירה פלילית, מתבצעת חקירה...
  איתור נכסים ע"י חוקרים פרטיים
  איתור נכסים   איתור נכסים היא אחת מפעולות החקירה החשובות ביותר והמרכזיות...
  מה בודקים בחקירה פרטית?
  מה בודקים בחקירה פרטית? כמעט כל אדם הרגיש באיזשהו שלב בחייו...
  ציוד בילוש ואיך זה עובד? spystore
  ציוד בילוש אם בעבר חוקרים פרטיים יכלו לגלות מידע רק באמצעות...
  איך לבחור חוקר פרטי?
  איך בוחרים חוקר פרטי? בשנים האחרונות, ההכרה בחשיבותו של חוקר פרטי...
  חקירות ביטוח
  חקירות ביטוח חקירות ביטוח הן חקירות שמטרתן לסייע לחברות ביטוח לוודא...
  חקירות בחו"ל
  חקירות בחו"ל לכל אחד יצא לחוש פעם שמישהו רוקם נגדו מזימה....
  חקירות עובדים בעסק - מגן חקירות
  חקירות עובדים בעסק  - מגן חקירות  מבעלי עסק קטנים ועד חברות...
  חדירה לפרטיות, חוקים וממה צריך להיזהר
  חדירה לפרטיות, חוקים וממה צריך להיזהר כחלק מתחום החקירות הפרטיות החוקרים...
  חקירות טכנולוגיות
  חקירות טכנולוגיות   חקירות טכנולוגיות הן שירות שמספקים משרדי החקירות כנגד גורם...
  חקירות עסקיות
  חקירות עסקיות מבעלי עסק קטנים ועד תאגידי ענק – כיום אין...
  איך בוחרים חוקר פרטי? קאופמן חקירות
  איך בוחרים חוקר פרטי? בשנים האחרונות, ההכרה בחשיבותו של חוקר פרטי...
  מה בודקים בחקירה פרטית?
  מה בודקים בחקירה פרטית? כמעט כל אדם הרגיש באיזשהו שלב בחייו...
  כנראה שהתיק נסגר. מבחינתך!
    אתה זוכר שבעבר ברחוק נחקרת פעם או פעמיים במשטרה –...
  מחיקת רישום פלילי
  אף אחד אינו רוצה להיות מורשע בפלילים ואינו מעוניין לשאת...
  ההבדלים בין מודיעין עסקי לריגול תעשייתי
  ההבדלים בין מודיעין עסקי לריגול תעשייתי קו דק מפריד בין מודיעין...
  האם עוקבים אחריי?
    האם עוקבים אחריי? היום יותר מתמיד המעקב באמצעות מצלמות נסתרות, מיקרופונים...
  מתי צריך לקחת חוקר פרטי?
  מתי צריך לקחת חוקר פרטי? זה אמנם נראה מהצד כמו סרט...
  איתור לקוחות חייבים
  איתור לקוחות חייבים –  לכל עסק ולכל ארגון יש לקוחות חייבים...
  חקירת רקע
  חקירת רקע חקירה פרטית כוללת את חשיפה של כל הפרטים הכלכליים...
  חקירות בתחום המשפחה
  חקירות בתחום המשפחה הקירבה הגדולה בתחילת חיי הנישואין הופכת לעיתים לריחוק...
  עורכי דין המתמחים בדיני משפחה
  עורכי דין המתמחים בדיני משפחה כשאדם נקלע לסכסוך משפחתי, וצריך לבחור...
  האזנות סתר
  האזנות סתר האזנות סתר הן סוגיה בפני עצמה והינן חלק מרכזי...
  החזרי מס שבח
  החזרי מס שבח שילמתם מס שבח? סביר מאוד להניח שמגיע לכם...
  מצלמות אבטחה לבית פרטי
  מצלמות אבטחה לבית פרטי מצלמות אבטחה הן כבר מזמן לא רק...
  גישור לפניי גירושין
  גישור לפני גירושין מאז 2016, אז נכנס לתוקף חוק "גישור חובה",...
  שכבה עם המאהבת לעיני כולם - חוקר פרטי
  הסיפור הזה הדהים אפילו את החוקרים המנוסים לפני מספר שבועות קיבלנו...
  מהי חקירת יכולת?
  מהי חקירת יכולת ? חקירה כלכלית מיועדת להציג תיעוד מפורט ואמין...
  עורך דין הוצאה לפועל
  עורך דין הוצאה לפועל כשאנחנו שומעים את צמד המילים 'הוצאה לפועל'...
  ההבדל בין חוקר מטעם המדינה לחוקר אזרחי בתחום חקירת שריפות
  ההבדל בין חוקר מטעם המדינה לחוקר אזרחי בתחום חקירת שריפות רשות...
  חקירות אישות
  חקירות אישות לחיות חיי נישואין מאושרים על מי מנוחות לאורך שנים...
  משרד חקירות
  משרד חקירות פרטיות בישראל עוסק בתחומים רבים ומגוונים ונותן מענה לכל...
  בית דין רבני - דוידי, עזריה ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון
  בית דין רבני בית הדין הרבני הוא חלק ממערכת המשפט הישראלי,...
  גישור
  תהליך גישור תהליך גישור נועד לצמצם הליכים משפטיים, אשר גוזלים משאבים...
  דיני משפחה וירושה
  דיני משפחה וירושה הרגע בו עולם המשפט ודיני משפחה וירושה נכנסים...
  חבילת PREMIUM
  מיניסייט(כרטיס עסק), הכולל לוגו, אודות, קישור לאתר, פרסום הלקוח בחמישייה...
  חבילת EXTRA GOLD
  מיניסייט(כרטיס עסק), הכולל לוגו, אודות, קישור לאתר, פרסום בעיר הלקוח...
  חבילת GOLD
  מיניסייט(כרטיס עסק)הכולל לוגו, אודות, קישור לאתר, פרסום בעיר הלקוח בחמישייה...
  חבילת SILVER
  מיניסייט(כרטיס עסק)הכולל לוגו, אודות, קישור לאתר פרסום בעיר הלקוח בחמישייה...
  חבילת BASIC
   מיניסייט(כרטיס עסק) הכולל לוגו, אודות, קישור לאתר פרסום בעיר הלקוח...
  גרפולוגיה תעסוקתית
  גרפולוגיה תעסוקתית הגרפולוגיה התעסוקתית היא הצינור המחבר בין החברה או הארגון...
  סודות הגרפולוגיה
  סודות הגרפולוגיה   כל אחד או אחת יכולים להחליט שהם משנים את...
  חקירה פלילית בליווי עורך דין
    חקירה פלילית בליווי עורך דין אנשים רבים חושבים שהם מסוגלים להתמודד...
  חבילות פרסום
  חבילת BASIC  מיניסייט(כרטיס עסק) הכולל לוגו, אודות, קישור לאתר פרסום בעיר...
  אני שולמן? איך נפגעו ופגעו בעצמם העצמאים בזמן הקורונה
  אני שולמן?   בזמן הקורונה בעלי עסקים רבים יצאו לחל"ת ותבעו כספי...
  מכוני פוליגרף בארץ- מכון אור
  מכוני פוליגרף כשמתעסקים בחקירות, תביעות וסכסוכים, קיימת באוויר שאלה גדולה ומכריעה-...
  האזנות סתר - מה אסור ומה מותר - דים חקירות
  האזנות סתר - מעיין טל, דים חקירות האזנות סתר הן חלק...
  גרפולוגיה משפטית
  גרפולוגיה משפטית במציאות בה כולנו עלולים למצוא את עצמנו בעימות...
  דמי מזונות וחוקרים פרטיים
  דמי מזונות דמי מזונות הם חלק אינהרנטי מכל הסדר גירושין בישראל....
  החוקרים הפרטיים חושפים עוולות בבעלי חיים
  רועי שפרניק, מייסד קירות שקופים ישראל עברה בעשור האחרון מהפכה תודעתית...
  פוליגרף, מכונת אמת - רוני נגר - חוקר פרטי
  כתב : רוני נגר – חוקר פרטי   השקר הוא מלחיץ והלחץ...
  האזנות סתר, הביטוי בחיי היום יום - רוני נגר חוקר פרטי
  כותב המאמר, רוני נגר - חוקר פרטי ובעליו של משרד...
  חקירה כלכלית - "קורן חקירות"
  חקירה כלכלית - זאב קורן בשנים האחרונות, עם התקדמות הטכנולוגיה, גדלה...
  גרפולוגיה בעולם החקירות הפרטיות
  גרפולוגיה כשאנחנו מדברים על גרפולוגיה אנחנו מדברים על תורת הכתב. תורת...
  איך נתפסה האישה בבגידה בגלל מדבקה דהויה של "אבא פגום" ?
  הסיפור הזה הצליח להצחיק אפילו את צוות החוקרים הפרטיים המיומן...
  הלקוח נשבר כשהחוקר הפרטי חשף את הבגידה
  כותב המאמר - ארי קניאל בעלים של משרד החקירות k.g.a...
  עולם החקירות הפרטיות - "מ.חקירות"
  עולם החקירות הפרטיות מורכב מהמון תתי נושאים ומתפרס להמון משרדי...
  החוקרים הפרטיים תיעודו עסקת סמים
  צורך הסמים שלא הרפה מהאישה החולה... לפני מספר חודשים פנתה למשרדינו...
  סימנים מחשידים לבעל בוגד
  סימנים מחשידים לבעל בוגד אין דבר כזה חיים על מי מנוחות....
  סימנית מחשידים באישה בוגדת
  סימנים מחשידים באישה בוגדת לעיתים אחרי אי אלו שנות נישואים של...
  חשיבות הפנייה למשרד חקירות - עודד פריד
  עודד פריד הבעלים של משרד החקירות פריד חקירות עונה על...
  הטבעת האבודה - סיפור חקירה
    סיפור חקירה המקרה הבא, הוא מקרה שלא שומעים עליו כל יום....
  חקירות ביטוח - מעקבים
  חקירות ביטוח – מעקבים חקירות ביטוח – מעקבים הם חלק חשוב...
  חוקרים פרטיים - אקסס חקירות
  חוקרים פרטיים ממש כמו בספרות המתח הקלאסית, חוקרים פרטיים הם אנשים...
  חקירות בעסקים - י.ל חקירות - חקירה כלכלית ברמה אחרת
  חקירות בעסקים  יהודה לוי - "י.ל חקירות" בשנים האחרונות, עם התפתחות...
  אינדקס חוקרים פרטיים
  אינדקס חוקרים פרטיים השלב הראשון בפתיחת חקירה פרטית הוא בחירת משרד...
  עורכת דין לענייני משפחה - ויקטוריה פוגל
  עורך דין לענייני משפחה - ויקטוריה פוגל עורכי דין לדיני משפחה...
  איך הסתיימה חטיפת הילדה מגן הילדים - נתי להב
  נתי להב - חוקרת פרטית ובעלת משרד החקירות "להב-טנא" חקירות לאיתור...
  אל תעשו זאת בעצמכם
  משרד חקירות  זהו משרד אשר בעליו מוכשרים ע"י תעודה של משרד...
  כך תדע אם עוקבים אחריך
  מרגיש שמישהו עוקב אחריך? מרגיש שאתה נצפה כל הזמן ע"י...
  הקבלן שניסה לחמוק עם הכסף
  התקבל במשרד החקירות שלנו תיק מורכב... במשך הזמן כמנהל משרד החקירות...
  החוקר שאיתר את הבן האבוד
  החקירה התקבלה במשרדנו... לפני כחודשיים נכנסה אליי למשרד החקירות, אישה צעירה,...
  האיום של הבעל הנבגד - חוקר פרטי
  את הסיפור הזה, אתם בטוח לא שמעתם... למשרד החקירות שלי הגיעה...
  כך תגלו אם בן הזוג בוגד בכם
  חן כהן, חוקר פרטי ובעלים של משרד החקירות "close up" כך...
  קורס חוקרים פרטיים
  קורס חוקרים פרטיים צעירים רבים מביעים התעניינות בתחום החקירות הפרטיות, השלב...
  חקירות כלכליות, מתי ואיך?
  חקירות כלכליות תחום החקירות הפרטיות הינו מגוון ובעל תחומי חקירה רבים,...
  חקירות פרונטליות - חוקרים פרטיים
  חקירות פרונטליות חקירה פרטית היא הדרך לאיסוף מידע באופן אזרחי על...
  כתובה - חוקר פרטי
  כתובה הכתובה היא מסמך המחייב את הבעל לדאוג לבת הזוג לאורך...
  חוקר פרטי - יו"ר לשכת החוקרים הפרטיים
  חוקר פרטי, אסף ויצמן, חוקר פרטי, בעלים של משרד חקירות...
  איתור צוואה וירושות
  איתור צוואות וירושות דרך החוקרים הפרטיים פעמים רבות אנו נתקלים במקרים...
  חוקר פרטי - סיפור בגידה
  למשרד החקירות שלי הגיעה בחורה בשם ליאל, בת 31 המתגוררת יחד...
  בגידה במגזר החרדי
  סיפורה של חוקרת פרטית במשרד חקירות "קואנטין חקירות" החקירה הבאה היא...
  גרפולוגיה בעולם החקירות
  גרפולוגיה בעולם החקירות בעולם דינמי בו המציאות משתנה במהירות שלא הכרנו,...
  חקירות גירושין - חוקר פרטי
  חקירות גירושין תהליך גירושין הינו סיטואציה שלדאבוננו, אנשים רבים מוצאים את...
  חוקר פרטי - "דים חקירות"
  כותב : מעיין טל מנכ"ל שותף, "דים חקירות" חוקר פרטי, איך...
  מה מצאו במגירת השולחן במשרד?
  מה גילו החוקרים הפרטיים? למשרד החקירות שלי, הגיעו חזי ואורן (כמובן...
  חקירה כלכלית
  חקירה כלכלית כאשר מדובר בחקירות כלכליות, לרוב אנשים נוטים לחשוב כי...
  חקירה פרטית- האחים התאומים
  חקירה פרטית- האחים התאומים משרד החקירות שלנו מתמחה בהמון סוגי חקירות,...
  בלש פרטי
  מעקב של חוקר פרטי כמה פעמים קרה לכם שהרגשתם שמשהו קורה...
  משרד חקירות פרטיות
  משרד חקירות פרטיות בישראל עוסק בתחומים רבים ומגוונים ונותן מענה לכל...
  מצלמות אבטחה בגני ילדים - חוקר פרטי
  מצלמות אבטחה בגני ילדים , חוקר פרטי בגן הילדים איך...
  חוקר פרטי - דגן חקירות
  חוקר פרטי, החשיבות של החוקרים הפרטיים במשק הישראלי, מתי צריך,...
  מה הסתירה עידית מיוסי 8 שנים?
  סיפור החקירה התחיל בתל אביב... סיפורו של חוקר פרטי מנוסה -...
  חקירות כלכליות בין בני זוג
  חקירה כלכלית בעולם הגירושין, אך לפני זה – מה היא...
  שירותי קב"ט - קצין ביטחון
  שירותי קב"ט , קציני בטחון  קציני בטחון במוסדות הם אנשים המוכשרים...
  משרד חקירות- גניבה מאדם מבוגר
  משרד חקירות-גניבה מאדם מבוגר טוב, הסיפור הבא שאציג בפניכם, יגזול מכם...
  חקירת סייבר- ביטקוין
  חקירת סייבר ביטקוין הוא יוצא יחידה מובחרת בצבא, אדם חכם מאוד,...
  סיפור החקירה הפרטית של רון
  כאשר רון נכנס למשרד החקירות כאשר נכנס רון בפעם הראשונה למשרד...
  הכשרת חוקרים פרטיים
  הכשרת חוקר פרטי האם התעורר בכם חשד כלפי אדם, שאינו פועל...
  גירושין: מהן האמירות שיחשבו דיבה?
   גירושין: מהן האמירות שייחשבו דיבה? סכסוך גירושין כרוך מטבע הדברים בסערת...
  תעודת חוקר פרטי, איך מקבלים?
  תעודת חוקר פרטי לשם מה נדרשים שירותיו של חוקר פרטי? השכרת שירותיו...
  מהו משרד חקירות פרטיות?
  משרד חקירות בשנים האחרונות, תחום החקירות הפרטיות התקדם והפך לתחום פופולרי...
  הדלפת מידע בארגון בכיר - חקירות פרטיות
  הדלפת מידע בארגון בכיר- חקירות פרטיות   הדלפת מידע בארגון בכיר והקשר...
  סוגי החקירות הפרטיות
  סוגי החקירות הפרטיות הקיימות: מעקבים- חקירות אלו הם חקירות בהם...
  סיפורה של חוקרת פרטית
  כותבת - חוקרת פרטית במשרד קואנטין חקירות מה דור הסתיר מאלינור? אלינור(30)...
  פוליגרף - מכונת אמת איך זה עובד?
  בדיקת פוליגרף - מכונת אמת מהו פוליגרף ? פוליגרף הוא מכשיר אשר...
  בלש פרטי - חוקר פרטי
  בלש פרטי לעיתים כאשר אנו חושבים על בלשים פרטיים, המחשבות שלנו...
  חוקר פרטי - בלש פרטי
    חוקר פרטי תחום החקירות הפרטיות הוא תחום שהתפתח בשנים האחרונות עם...
  מי הוא חוקר פרטי - מאמר
  אם קיימת משטרה, מדוע אנו צריכים חוקר פרטי? כאשר קיימת...
  סיפור בגידה - מארגן הבחורות
  כותב - בן ברדה, חוקר פרטי בשעות הערב לקוחה מחייגת ומבקשת...
  עד שחשבנו שראינו כבר הכל...
  כותב: שמוליק ממן - קואנטין חקירות כמו בכל יום קיבל החוקר...
  בדיקות האזנה
  בדיקת האזנה בדיקת האזנה בבית  לאור התקדמות הטכנולוגיה בעולם, קיימות שיטות רבות...
  חקירות כלכליות והסכמי ממון - עו"ד צימברג
  חקירות כלכליות והסכמי ממון עולם הנישואים או הסדר הזוגיות הוא עולם...
  אלימות במשפחה וחקירות פרטיות - עו"ד נורית מעטוק
  אלימות במשפחה וחקירות פרטיות הצורך בחוקר פרטי בתחום דיני המשפחה מתעורר...
  דמי חסות - פרוטקשן בענף הבנייה בישראל
  דמי חסות בענף הבנייה בישראל / נכתב ע"י הראל יעקובי...
  עובדת שעות נוספות- האמנם?
  מאת: בן ברדה, חוקר פרטי לקוח התקשר וביקש שנעשה מעקב אחר...
  חקירה בחו"ל
  חקירה בחו"ל עולם החקירות הפרטיות פועל בארץ ובעולם, בעבר היה מאוד קשה...
  למה תורמים החוקרים הפרטיים בישראל?
  כמו בכל ענף מי שמשלם באופן פרטי מקבל שירות הרבה...
  אמנון גולן משרד עורכי דין לדיני משפחה וגירושין
  נהוג לחשוב, כי עורך דין לענייני משפחה פוגש את האנשים...
  כל מה שצריך לדעת על גירושין
  גבר, חשבת על גירושין  - עליך לדעת איך מתגרשים נכון לפני שתתחיל...
  אינדקס חוקרים פרטיים
  אינדקס חוקרים-il הוקם במטרה לאגד את כל משרדי החקירות המובילים...
  בניית אתרים בוורדפרס